Kolejnym krajem po Portugalii jest Grecja - w którym uczniowie Centrum Kształcenia "Nauka"  w tym roku szkolnym odbędą praktyki zawodowe. Wkrótce więcej informacji.  Zobacz ofertę naszej szkoły!

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NAS? - ZAPRASZAMY!!!
Żeby dowiedzieć się więcej zadzwoń: 67 214 84 01(sekretariat czynny od 8:00 do 15:00)

Z życia szkoły

Kadeci na targach zbrojeniowych w Kielcach

5 września 2017 r. grupa kadetów certyfikowanej klasy wojskowej Centrum Kształcenia „Nauka” z Prezesem Romanem Leniec odwiedzili XXV Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach. Podczas salonu odbyła się uroczystość inauguracji roku szkolnego klas wojskowych z udziałem Ministra Obrony Narodowej. Kadeci poznali ekspozycje około 30 państw – przedstawiających broń i wyposażenie wojskowe.    zobacz foto

Rozpoczęcie Roku Szkolnego

4 września 2017 r. o godzine 11:00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018. zobacz foto

REKRUTACJA 2017/2018

Prowadzimy nabór uzupełniający do szkół dla młodzieży na wszystkich kierunkach na rok szkolny 2017/2018

  1. Nasza oferta

  2. Warunki rekrutacji                                               

  3. Terminarz rekrutacji

  4. Podanie o przyjęcie do szkoły    pobierz

Trwa również nabór do szkół zaocznych dla dorosłych  zobacz ofertę

Egzaminy poprawkowe

Uwaga absolwenci!

Egzamin maturalny w terminie poprawkowym z jezyka angielskiego i matematyki odbędzie się 22 sierpnia 2017 r. o godz. 9:00. Należy zgłosić się 30 minut przed egzaminem z dowodem osobistym.

Pomagamy!

W czerwcu braliśmy udział w akcji charytatywnej ,,Gramy dla Markuszka", która odbywała się na pilskim targowisku ,,TARPIL". Byliśmy też na podsumowaniu akcji "Pomoc dla Syrii", w którą nasza szkoła była zaangażowana a zespół muzyczny z naszej szkoły wystapił na jubileuszu 60-lecia MZK w Pile. zobacz foto

Obóz wojskowy

Zakończył sie dziesięciodniowy obóz klas wojskowych.  zobacz foto

Obóz klas wojsowych

22 czerwca 2017 r. rozpoczął się obóz szkoleniowy uczniów klasy wojskowej Centrum Kształcenia Nauka. Kadeci przechodzą szkolenie specjalistyczne (7 godzin dziennie) z taktyki, terenoznawstwa, ochrony przeciwchemicznej, rzutu granatem, a także szkolenie ogniowe w tym strzelanie dynamiczne z broni krótkiej oraz długiej. Pełnią całodobowo służbę dyżurną. Dzień rozpoczyna się o 6.00 zaprawą poranną m. in. w pobliskim jeziorze, na terenie rezerwatu Wielki Bytyń. W godzinach popołudniowych odbywa się turniej sportowy dyscyplin z akademii wojskowych. Kuchnia wojskowa serwuje trzy posiłki zapewniające energię na cały dzień trudnych zajęć w terenie. Kadeci śpią w namiotach NS w środku lasu. Obóz kończy się 30 czerwca 2017 r.

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Świadectwa odebrane i czas zacząć wakacje!!! zobacz foto

REKRUTACJA 2017/2018

Prowadzimy nabór uzupełniający do szkół dla młodzieży na wszystkich kierunkach na rok szkolny 2017/2018

  1. Nasza oferta

  2. Warunki rekrutacji                                               

  3. Terminarz rekrutacji

  4. Podanie o przyjęcie do szkoły    pobierz

Wirtualny Spacer
W Centrum Kształcenia Nauka w Pile posiadamy Szkoły Policealne a w nich bogatą ofertą kierunków zawodowych. Szkoła Policealna w Pile daje możliwość zdobycia konkretnego zawodu. Warunkiem rozpoczęcia edukacji w szkole jest ukończenie liceum ogólnokształcącego. W szkołach policealnych przedmioty dzielą się na teoretyczne i praktyczne. Każdy Słuchacz musi też odbyć obowiązkowe praktyki zawodowe. Nauka w szkole policealnej kończy się egzaminem zawodowym potwierdzającym kwalifikację w danym zawodzie organizowanym przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną. Absolwenci otrzymują dyplomy zawodowe i suplementy w języku angielskim (są one akceptowalne w krajach Unii Europejskiej).