PROWADZIMY NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY DO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH. ZAPRASZAMY!    Zobacz całą ofertę naszej szkoły!      POBIERZ PODANIE

NIEPUBLICZNA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA
PROJEKT 5 PRAWD POLAKA
CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NAS? - ZAPRASZAMY!!! PROWADZIMY NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY

Żeby dowiedzieć się więcej zadzwoń: 67 214 84 01(sekretariat czynny od 8:00 do 15:00)

Z ŻYCIA SZKOŁY

Dzień Otwarty Szkoły

Dzień Otwarty Szkoły - sobota 14 kwietnia 2018 r. , godz. 9:00 - 13:00. Zapraszamy!    zobacz program i ofertę

Pilskie Targi Edukacyjne

W sobotę 17 marca 2018 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile odbyły się Pilskie Targi Edukacyjne Szkół Ponadgimnazjalnych, w których nasza szkoła również brała udział.    zobacz foto

Technik Usług Fryzjerskich

TECHNIK USŁUG FRYZJERSKICH to kierunek, na którym od lat kształcimy uczniów w naszej szkole. Nasi uczniowie zdobywają wiedzę i umiejętności w nowoczesnej i bardzo dobrze wyposażonej pracowni fryzjerskiej na terenie szkoły oraz w renomowanych salonach fryzjerskich.   zobacz pełen opis zawodu

Konferencja KFON

  W dniach 15 – 17 marca 2018 r. prezes Roman Leniec wraz z panią dyrektor Dorotą Leniec biorą udział w konferencji  z okazji 25-lecia KFON - Krajowego Forum Oświaty Niepublicznej zatytułowaną „JAK UCZYĆ I WYCHOWYWAĆ  SZANUJĄC PRAWA DZIECKA”. Konferencja odbywa się w Zagórzu Śląskim a patronat nad nią objął Rzecznik Praw Dziecka pan Marek Michalak. Nasza szkoła od wielu lat jest członkiem KFON.

Świąteczna Zbiórka Żywności

Świąteczna zbiórka żywności dla najbardziej potrzebujących w naszej szkole. Zbieramy żywność  w dniach 12– 18.03.2018 r. Sprawmy, aby inni też mieli święta Podaruj potrzebującym, to czego im brakuje.  Kup i podziel się szczególnie tym: olej, ryż, makaron, słodycze, mąka, cukier, dżemy,  konserwy, napoje, bakalie oraz inne trwałe produkty spożywcze.

 

Rekolekcje Wielkopostne

  13 marca 2018 r. w naszej szkole odbyły się Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadził Tim Guénard - rekolekcjonista z Francji. Tim Guénard urodził się w 1958 r. we Francji. Ma podwójne obywatelstwo francusko-kanadyjskie. Jego korzenie sięgają plemion indiańskich. Jest dumnym ze swojego pochodzenia Irokezem. Tim jako pisarz zdobył swą popularność autobiograficzną książką pt. „Silniejszy od nienawiści”. Książkę tę czyta się jednym tchem, niczym znakomitą powieść sensacyjną. Trudno dać wiarę, że to życie napisało taki scenariusz i doświadczyło tak wielkim cierpieniem jednego człowieka. Historia życia Tima jest głęboko poruszająca.

Dzień Otwarty Szkoły

Dzień Otwarty Szkoły - sobota 14 kwietnia 2018 r. , godz. 9:00 - 13:00. Zapraszamy!    zobacz program i ofertę

TECHNIK LOGISTYK

TECHNIK LOGISTYK - profil wojskowy - to nowy kierunek, w ktorym zaczynamy kształcić od 1 września 2018 r. Logistyk to osoba odpowiedzialna za zaopatrzenie, transport, dystrybucję czy też planowanie procesu produkcyjnego. Innymi słowy logistyk specjalizuje się w zakresie zarządzania i planowania przepływu surowców czy produktów.    zobacz pełen opis zawodu

Wizyta z Akademii Wojsk Lądowych

We wtorek 06.03.2018 r. naszą szkołę odwiedzili studenci z Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki  we Wrocławiu. Przedstawili oni ofertę edukacyjna studiów wojskowych naszym uczniom z klas wojskowych. Spotkanie to cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony naszych kadetów.   zobacz foto

Technik gragiki i poligrafii cyfrowej

Technik grafik i poligrafii cyfrowej to kolejny kierunek, na którym kształcimy młodzież w naszej szkole. Podczas zajęć uczniowie uczą się projektować graficzne szaty stron internetowych, foldery i ulotki reklamowe oraz banery a także nabywają umiejętności  tworzenia  fotomontaży i graficznych kompozycji, korzystania z grafiki trójwymiarowej 3D itp.   zobacz pełen opis zawodu

Lekcje wizażu

Jednym z kierunków kształcenia w naszej szkole jest  Liceum Ogólnokształcące o profilu stylu, wizaż i makijażu. Uczniowie na zajęciach z wizażu uczą się odpowiedniego dobierania koloru i kosmetyków do indywidualnego typu urody. Doskonalą swoje umiejętności, poznają nowości oraz rozwijają swoje pasje. Wszystkie zajęcia są prowadzone pod okiem profesjonalnej wizażystki i stylistki   zobacz foto

Klasy wojskowe

Uczniowie naszych klas wojskowych zdobywają wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Regularne wyjazdy na poligon i ćwiczenia pod okiem profesjonalistów to stały element wpisany w charakter tych klas. Jak przystało na prawdziwych żołnierzy żadna pogoda im nie straszna!  zobacz foto

Technik informatyk

Jednym z kierunków kształcenia w naszej szkole jest Technik Informatyk. Podczas zajęć lekcyjnych uczniowie nabywają umiejętności administrowania systemami komputerowymi, projektowania, tworzenia i zarządzania stronami WWW.  Poznają też wiadomości  teoretyczne i praktyczne z zakresu  sprzętu komputerowego, jego składania i usuwania ewentualnych usterek. Na przedstawionej poniżej galerii uczniowie z klasy 3d podczas lekcji z przedmiotu witryny i aplikacje internetowe przygotowują stronę internetową w języku HTML i C++ wykorzystując poznane wcześniej znaczniki tych języków i ich atrybuty. zobacz galerię

DZIEŃ DRZWI OTWARTYCH

 

Technik logistyk

TECHNIK LOGISTYK - profil wojskowy - to nowy kierunek, w ktorym zaczynamy kształcić od 1 września 2018 r. Sedecznie zapraszmy!!! 

Wirtualny Spacer
W Centrum Kształcenia Nauka w Pile posiadamy Szkoły Policealne a w nich bogatą ofertą kierunków zawodowych. Szkoła Policealna w Pile daje możliwość zdobycia konkretnego zawodu. Warunkiem rozpoczęcia edukacji w szkole jest ukończenie liceum ogólnokształcącego. W szkołach policealnych przedmioty dzielą się na teoretyczne i praktyczne. Każdy Słuchacz musi też odbyć obowiązkowe praktyki zawodowe. Nauka w szkole policealnej kończy się egzaminem zawodowym potwierdzającym kwalifikację w danym zawodzie organizowanym przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną. Absolwenci otrzymują dyplomy zawodowe i suplementy w języku angielskim (są one akceptowalne w krajach Unii Europejskiej).