C K "NAUKA" ul. Warsztatowa 6 * www.nauka.pila.pl * ZAPRASZAMY DO SZKÓŁ DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH: GIMNAZJUM DLA DOROSŁYCH * SZKOŁA PODSTAWOWA DLA DOROSŁYCH KLASAY 7  i  8 * C K "NAUKA" ul. Warsztatowa 6 * www.nauka.pila.pl * LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH * C K "NAUKA" ul. Warsztatowa 6 * www.nauka.pila.pl * POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE - TECHNIK WETERYNARII * C K "NAUKA" ul. Warsztatowa 6 * www.nauka.pila.pl * MEDYCZNA SZKOŁA POLICEALNA - TECHNIK FARMACEUTYCZNY * C K "NAUKA" ul. Warsztatowa 6 * www.nauka.pila.pl * SZKOŁA BRANŻOWA I-STOPNIA - KUCHARZ * C K "NAUKA" ul. Warsztatowa 6 * www.nauka.pila.pl * TECHNIKUM ZAWODOWE W ZAWODACH: - TECHNIK WETERYNARII - TECHNIK HOTELARSTWA - TECHNIK USŁUG FRYZJERSKICH - TECHNIK GRAFIKI I POLIGRAFII CYFROWEJ - TECHNIK INFORMATYK (KLASA O PROFILU WOJSKOWYM - OBSŁUGA DRONÓW) - TECHNIK LOGISTYK (NOWOŚĆ) KLASA O PROFILU WOJSKOWYM * C K "NAUKA" ul. Warsztatowa 6 * www.nauka.pila.pl * LO O PROFILU STYLU WIZAŻU I MAKIJAŻU * LO O PROFILU RATOWNICTWA MEDYCZNEGO * LO O PROFILU WOJSKOWYM - NOWOŚĆ - TYLKO U NAS CERTYFIKOWANE KLASY WOJSKOWE MON * ZAPRASZMY!!!  * C K "NAUKA" ul. Warsztatowa 6 * www.nauka.pila.pl * BIEŻEMY UDZIAŁ W PRAKTYKACH ZAWODOWYCH W GRECJI. PROJEKT FINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UE * C K "NAUKA" ul. Warsztatowa 6 * www.nauka.pila.pl  Zobacz ofertę naszej szkoły!

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NAS? - ZAPRASZAMY!!!
Żeby dowiedzieć się więcej zadzwoń: 67 214 84 01(sekretariat czynny od 8:00 do 15:00)

Z życia szkoły

Grecja

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, zamieszczam fotorelację z praktyk w Grecji. Są też zdjęcia grupowe: jedno wykonane jest na tle morza, drugie na tle hotelu. Nasze uczennice, kształcące się w zawodzie technik usług fryzjerskich, dodatkowo uwieczniły swoją praktykę zawodową w niedalekim hotelu w Grecji.     zobacz foto

Praktyki zawodowe w Grecji

16 października 2017 r. uczniowie naszej szkoły rozpoczęli praktyki zawodowe w Grecji. Zanim jednak młodzież przystąpiła do pracy, musiała wysłuchać instruktażu pilota wycieczki. Po praktykach udali się na spacer brzegiem morza, opalali się też przy hotelowym basenie a wieczorem poszli do pobliskiego miasteczka. Wkrótce dalszy ciąg relacji, pokażemy Wam jak wyglądają praktyki w greckim hotelu i restauracji. zobacz foto

"Belfry 2017"

Tradycyjnie, jak co roku z okazji Dnia Edukacji Narodowej nasi uczniowie przygotowali akademię w oryginalnym wydaniu. Uroczystość pod nazwą "SPRAWA DLA NAUCZYCIELA" zawierała scenki pełne muzyki i humoru. Oczywiście nie obyło się bez parodii.  zobacz foto  

Kadeci na przysiędze wojskowej

6 października 2017 r. kadeci z Centrum Kształcenia „Nauka” uczestniczyli w uroczystej przysiędze wojskowej żołnierzy III turnusu służby przygotowawczej 100 Batalionu Łączności w Wałczu.  zobacz foto

PRAKTYKI ZAWODOWE W GRECJI

Wkrótce uczniowie z naszej szkoły wyjadą do Grecji na Praktyki Zawodowe  zobacz więcej

Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce

W piątek 22 września 2017 r. na stadionie MOSiR w Pile odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Pilskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce. W mistrzostwach tych wzięli też udział uczniowie naszej szkoły:

  • Katarzyna Strógarek z kl. 2 LO zajęła II miejsce w chodzie na 2 km
  • Michał Dulek z kl. 2 ZSZ zajął III miejsce w biegu na 100 m.
  • Patryk Wajer z kl. 2 LO w zajął III miejsce w biegu na 400 m.
  • Filip Dziuba z kl. 1 LO w zajął I miejsce w biegu na 800 m.
  • Aleksandra Judycka z kl. 2 LO zajęła  I miejsce w pchnięciu kulą.
  • Marika Kozera z kl. 1 LO zajęła II miejsce w rzucie oszczepem.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Obóz w Kamienicy

W dniach od 15 do 17 września 2017 r. kadeci z pierwszych klas wojskowych odbyli szkolenie na obozie w Kamienicy. To pierwszy etap szkolenia podstawowego obejmującego: taktykę, naukę strzelania, testy sprawnościowe, wspinaczkę oraz podstawowe pozycje strzeleckie. Obóz zakończył drużynowy wielobój sportowo-obronny.   zobacz foto

Praktyki w Grecji

Kolejnym krajem po Portugalii jest Grecja - w którym uczniowie Centrum Kształcenia "Nauka"  w tym roku szkolnym odbędą praktyki zawodowe. Wkrótce więcej informacji.

Wojskowy Dzień Szkoleniowy

9 września 2017 r.  kadeci wojskowej klasy certyfikowanej, musztrą indywidualną i zespołową, rozpoczęli pierwszy w tym roku szkolnym, wojskowy dzień szkoleniowy.  Kadeci zapoznali się ze sprzętem służącym do rozpoznawania skażeń i najnowszymi środkami ochrony używanymi na współczesnym polu walki. Szczególne zainteresowanie wzbudziła prezentacja wyposażenia indywidualnego i broń etatowa żołnierzy WP. Wszystkie zajęcia, w tym dniu, prowadzili w naszej szkole żołnierze 100 batalionu łączności z Wałcza.  zobacz foto

Kadeci na targach zbrojeniowych w Kielcach

5 września 2017 r. grupa kadetów certyfikowanej klasy wojskowej Centrum Kształcenia „Nauka” z Prezesem Romanem Leniec odwiedzili XXV Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach. Podczas salonu odbyła się uroczystość inauguracji roku szkolnego klas wojskowych z udziałem Ministra Obrony Narodowej. Kadeci poznali ekspozycje około 30 państw – przedstawiających broń i wyposażenie wojskowe.    zobacz foto

Wirtualny Spacer
W Centrum Kształcenia Nauka w Pile posiadamy Szkoły Policealne a w nich bogatą ofertą kierunków zawodowych. Szkoła Policealna w Pile daje możliwość zdobycia konkretnego zawodu. Warunkiem rozpoczęcia edukacji w szkole jest ukończenie liceum ogólnokształcącego. W szkołach policealnych przedmioty dzielą się na teoretyczne i praktyczne. Każdy Słuchacz musi też odbyć obowiązkowe praktyki zawodowe. Nauka w szkole policealnej kończy się egzaminem zawodowym potwierdzającym kwalifikację w danym zawodzie organizowanym przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną. Absolwenci otrzymują dyplomy zawodowe i suplementy w języku angielskim (są one akceptowalne w krajach Unii Europejskiej).