CHCESZ ZMIENIĆ SZKOŁĘ - ZAPRASZAMY !!!
Żeby dowiedzieć się więcej zadzwoń: 67 214 84 01(sekretariat czynny od 8 do 16)

Kadra pedagogiczna

Wykaz nauczycieli uczących w Technikum Zawodowym, Liceum Ogólnokształcącym i Zasadniczej Szkole Zawodowej w roku...

Więcej >

Wykaz nauczycieli uczących w Technikum Zawodowym, Liceum Ogólnokształcącym i Zasadniczej Szkole Zawodowej w roku szkolnym 2017/2018

  1. Anioł Paweł – klasy o profilu ratownictwo medyczne
  2. Bednarek Przemysław  – technik hotelarstwa - przedmioty zawodowe
  3. Buda Jakub -
  4. Boska Małgorzata – technik weterynarii - przedmioty zawodowe
  5. Bejga Izabela- pedagog szkolny
  6. Cierpicka Bogumiła - język polski, wiedza o kulturze
  7. Dobosz Maciej - wychowanie fizyczne
  8. Frąckowska-Pilarska Kama – język niemiecki
  9. Gaweł Zbigniew - wychowanie fizyczne
  10. Gromadzka-Jakubowska Milena - język angielski
  11. Gregorczyk Janusz – informatyka,  technik cyfrowych procesów graficznych, technik informatyk przedmioty zawodowe
  12. Janicka Elżbieta - język polski
  13. Kępczyński Łukasz -
  14. Kistowski Sebastian -
  15. Leniec Małgorzata – dyrektor
  16. Leniec Dorota – wicedyrektor
  17. Łapiczak Andrzej – historia i spoleczeństwo
  18. Machała Sławomir - informatyka, podstawy przedsiębiorczości
  19. Makuszewska Anna  - kucharz – przedmioty zawodowe
  20. Maciejewska Hanna - religia
  21. Miałszygrosz Jan - historia, wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa
  22. Mejer Mirosława  – technik usług fryzjerskich - przedmioty zawodowe
  23. Nawrocka-Holz Romana - język angielski
  24. Nakonieczna Anna  - technik weterynarii - przedmioty zawodowe
  25. Nowicki Adam - wicedyrektor
  26. Nowicka Grażyna  - kucharz - przedmioty zawodowe
  27. Nowojska Małgorzata – biologia
  28. Papieska Magdalena - wicedyrektor, matematyka
  29. Papieska Katarzyna - język niemiecki
  30. Ponicka Monika - wizaż i stylizacja
  31. Ratajczak Marek – wychowanie fizyczne
  32. Rydelek Małgorzata - język polski
  33. Smokowska-Tomaszewska Ewelina - jezyk angielski
  34. Syrek Dariusz - technik informatyk - przedmioty zawodowe
  35. Senska Krzysztof -
  36. Suszek Anna - matematyka
  37. Szwedziński Jan - technik informatyk - przedmioty zawodowe
  38. Tubielewicz Anna  – technik hotelarstwa - przedmioty zawodowe
  39. Wacławczyk Danuta - geografia
  40. Wąsowicz Andrzej  – technik informatyk - przedmioty zawodowe
  41. Winkler Tomasz - fizyka, matematyka
  42. Włodarczyk Grażyna - język polski
  43. Zielińska Danuta - wychwanie fizyczne