Menu Zamknij

Kadra pedagogiczna

Wykaz nauczycieli uczących w Technikum Zawodowym, Liceum Ogólnokształcącym i Branżowej Szkoły I stopnia w roku szkolnym 2019/2020

1Bednarek Przemysław – podstawy przedsiębiorczości i technik hotelarstwa – przedmioty zawodowe
2Bejga Izabela – pedagog szkolny
3Bobrowski Emil – edukacja dla bezpieczeństwa
4Bogusławska Aleksandra – technik grafiki i poligrafii cyfrowej – przedmioty zawodowe
5Boska Małgorzata – technik weterynarii – przedmioty zawodowe
6Brandenburger Tomasz – plastyka
7Buda Jakub – fizyka
8Cierpicka Bogumiła – język polski, kultura języka polskiego
9Dobosz Maciej – wychowanie fizyczne
10Gallas-Ślepecka Anna – język niemiecki
11Gaweł Zbigniew – wychowanie fizyczne
12Gregorczyk Janusz – technik informatyk – przedmioty zawodowe
13Gromadzka – Jakubowska Milena – język angielski
14Janicka Elżbieta – język polski
15Kaczmarek Bogusław – edukacja wojskowa, edukacja dla bezpieczeństwa
16Kamińska Joanna – język niemiecki
17Kępczyński Łukasz – język angielski
18Kistowski Sebastian – technik weterynarii – przedmioty zawodowe
19Kita Mirosława – geografia i technik usług fryzjerskich – przedmioty zawodowe
20Krogulec Krzysztof – wychowanie fizyczne
21Leniec Małgorzata – dyrektor
22Łapiczak Andrzej – historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie
23Machała Sławomir – technik grafiki i poligrafii cyfrowej – przedmioty zawodowe
24Makuszewska Anna – biologia
25Maciejewska Hanna – religia
26Miałszygrosz Jan – historia, wiedza o społeczeństwie
27Michelus Aleksandra -język angielski
28Nakoneczny Sławomir – informatyka i technik informatyk – przedmioty zawodowe
29Nakonieczna Anna – chemia i technik weterynarii – przedmioty zawodowe
30Nawrocka – Holz Romana – język angielski
31Neldner Marlena – język polski, wiedza o kulturze
32Nowak Maciej – technik logistyk – przedmioty zawodowe
33Nowicki Adam – wicedyrektor
34Nowojska Małgorzata – biologia, chemia
35Orłowska Agnieszka – język angielski
36Papieska Magdalena – wicedyrektor
37Papieska Katarzyna – język niemiecki
38Piwowarczyk Anna – wizaż i stylizacja
39Ratajczak Marek – wychowanie fizyczne
40Senska Krzysztof – matematyka
41Smokowska – Tomaszewska Ewelina – język angielski
42Stankiewicz Gerard – ratownictwo przedmedyczne
43Suszek Anna – matematyka
44Syrek Dariusz – technik informatyk – przedmioty zawodowe
45Śliwiński Artur – pedagog szkolny
46Truszkowska Weronika – informatyka, matematyka
47Tubilewicz Anna – technik hotelarstwa – przedmioty zawodowe
48Wacławczyk Danuta – geografia
49Wesołowska Aneta – język angielski
50Włodarczyk Grażyna – język polski
51Zielińska Danuta – wychowanie fizyczne

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij