Dziś oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026. To był czas pełen nauki, wyzwań, sukcesów, wspólnych wydarzeń i niezapomnianych chwil. Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły za zaangażowanie i wspólnie spędzony rok.![]()
![]()
Życzymy wszystkim bezpiecznych, słonecznych i pełnych radości wakacji!
Pamiętajcie o rozwadze podczas wypoczynku – nad wodą, w górach, na rowerze i w podróży. Dbajcie o siebie i swoich bliskich, przestrzegajcie zasad bezpieczeństwa i wróćcie do nas we wrześniu zdrowi, wypoczęci i pełni energii! ![]()
![]()
![]()
![]()
Do zobaczenia po wakacjach! ![]()