Menu Zamknij

Życzenia wakacyjne

Szanowni Państwo,

w związku z zakończeniem roku szkolnego oraz rozpoczęciem wakacji pragnę złożyć Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu, Pracownikom Administracji i Obsługi, Uczniom oraz Rodzicom najserdeczniejsze życzenia spokojnego, bezpiecznego i udanego letniego wypoczynku.

Niech okres wakacyjny będzie czasem zasłużonego odpoczynku, regeneracji sił oraz realizacji osobistych planów i pasji. Życzę, aby przyniósł wiele radosnych chwil, nowych doświadczeń oraz energii do podejmowania kolejnych wyzwań po powrocie do szkolnych obowiązków.

Pragnę jednocześnie wyrazić podziękowanie Dyrekcji, Nauczycielom oraz Pracownikom Administracji i Obsługi za profesjonalizm, zaangażowanie i codzienny trud włożony w funkcjonowanie szkoły oraz kształcenie i wychowanie młodego pokolenia. Uczniom gratuluję osiągnięć i wytrwałości, a Rodzicom dziękuję za zaufanie, współpracę oraz wsparcie okazywane społeczności szkolnej przez cały rok.

Życzę Państwu zdrowych, bezpiecznych i pogodnych wakacji oraz pomyślnego powrotu do realizacji zadań i obowiązków w nowym roku szkolnym.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij