Menu Zamknij

GALA WRĘCZENIA NAGRÓD

W środę, 17 kwietnia 2024 roku w murach warszawskiej Akademii Sztuki Wojennej odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród zwycięzcom i laureatom konkursów wiedzy

o zarzadzaniu, logistyce i lotnictwie. Przedsięwzięcie to już po raz trzeci zostało zorganizowane przez wspomniany wyżej Wydział Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej .

W tegorocznej edycji konkursów, dedykowanych uczniom szkół ponadpodstawowych, udział wzięło ponad 350 uczniów z 50 szkół z całej Polski. Nagrodą główną dla najlepszych z edycji 2023/2024, były złote indeksy uprawniające do studiowania w trybie stacjonarnym na studiach I stopnia w Akademii Sztuki Wojennej.

Konkursy wiedzy o zarządzaniu, logistyce

i lotnictwie były dwuetapowe:

📌 etap pierwszy odbył się w listopadzie 2023 roku,

📌etap drugi w marcu 2024 roku.

Patryk Hekert uczęszczający w naszej szkole do kl. 2 loc o profilu wojskowym zajął 6. miejsce.👏

Galę otworzył płk dr inż. Dariusz Grala, dziekan Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej.

Podczas uroczystości została ponadto przedstawiona oferta edukacyjna Akademii.

Nagrody wręczył dziekan Wydziału Zarządzania i Dowodzenia wraz z Dyrektorami Instytutów, a na zakończenie gali wystąpił zespół ORDER reprezentujący Akademię Sztuki Wojennej.

Wszystkim zwycięzcom i laureatom serdecznie gratulujemy, a w szczególności Tobie Patryk, za piękną postawę, wiedzę i promowanie swoich zdolności na szczeblu krajowym.

E. Smokowska-Tomaszewska

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij