Menu Zamknij

Gra terenowa

20 czerwca 2024 r. uczniowie klas: 1LOA, 3G, 2FL, 2W i 2G wzięli udział w grze, która odbywała się na terenie naszej szkoły. Celem było rozwiązanie 10 zadań i zagadek, które uczestnicy mogli otrzymywać od uczniów i nauczycieli, którzy znajdowali się w różnych miejscach placówki.

Zadania, które mieli wykonać to np. zdjęcie żywego działania, na którym nie mogli być oni sami, oszacowanie liczby balonów w słoiku, tańczenie poloneza, zdjęcie z pracownikiem szkoły, czy też nagranie TikToka. Kilka zadań było dla uczniów podchwytliiwych – w zabawie liczyła się szybkość, ale również spryt.

Ten ostatni okazał się decydujący, ponieważ ostatnim zadaniem, po wykonaniu wszystkich poprzednich, było odszyfrowanie tekstu zapisanego za pomocą szyfru Cezara. Mimo tego, że już 3 grupy pracowały nad ostatnim zadaniem, dopiero czwarta – w składzie: Karolina Łastowska, Kornelia Bus i Mariusz Bojarski (klasa 3G) – rozwiązali zadanie najszybciej i tym samym zostali zwycięzcami gry terenowej.

Jako organizator chciałabym przekazać szczególne podziękowania nauczycielom i uczniom, którzy pomogli mi w organizacji gry tj. Agnieszki Tyczkowskiej-Machale, Justynie Gruszce, Małgorzacie Stramel, Krzysztofowi Sensce, Maciejowi Bieleszukowi, Karolowi Ławniczakowi, Kamilowi Szczepaniakowi oraz Marcinowi Ratajskiemu, a także Magdalenie Papieskiej, która zgodziła się, by jej data urodzin była odpowiedzią w jednej z zagadek. Największe podziękowania oczywiście lądują do wszystkich uczestników 🙂

Do zobaczenia na kolejnej grze w przyszłym roku szkolnym!

Weronika Truszkowska