Menu Zamknij

Gramy dla Gabrysi

 Każdego dnia spotykamy się zarówno z ludzkimi radościami, jak i smutkami. Okazuje się, że tych drugich jest znacznie więcej wokół nas. Kto poznał Piłę i jej mieszkańców , to już wie, że mieszkają tu i kształcą się ludzie o wielkich sercach. I tak też było w minioną sobotę 3 czerwca b.r.

„Gramy dla Gabrysi” – pod takim hasłem Targowisko TARPIL wraz z uczniami różnych szkół, Muzostacją i wolontariuszami zorganizowało akcję charytatywną dla Gabrysi, dziewczynki niezwykle sympatycznej, ale potrzebującej wsparcia na rehabilitację i leczenie. W powyższym wydarzeniu udział wzięli także nasi wspaniali uczniowie.  Dziewczęta przygotowały repertuar wokalny, chłopcy z klasy wojskowej natomiast podjęli się wystąpić w roli wolontariuszy. Wszystkim naszym uczniom dziękujemy  za aktywność i zawsze otwarte serca. Pozostałych zaś zachęcamy do udziału w kolejnych przedsięwzięciach na rzecz niesienia pomocy potrzebującym.

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij