Menu Zamknij

HALLOWEEN PARTY 2023 – TAK SIĘ BAWI, TAK SIĘ BAWI – NA  U  KA!!!

26 października 2023 roku odbyła w naszej szkole impreza HALLOWEEN PARTY 🙂 Jej organizatorką była Pani Magdalena Horodecka. Dzień wcześniej uczniowie chętnie dekorowali z Panią Magdą salę do późnych godzin wieczornych, aby DYNIOWE PARTY było przyjemne dla oka od samego wejścia. Głównym celem imprezy była integracja młodzieży uczęszczającej do CENTRUM KSZTAŁCENIA NAUKA w Pile oraz dobra zabawa. Część uczniów wzniosła się na wyżyny i wspaniale się przebrała na halloweenowe szaleństwo.
DOBRA ROBOTA KOCHANI!!!

DJ Błażej dobrego bita zapodawał dla całej sali, więc Ja Madzia kciuka w górę w podzięce daję Ci 🙂

Dynie, które wpadły do nas, też były zadowolone. Cukierków nie zabrakło, a niektórzy załapali się nawet na czekoladę :).

Choć Halloween obchodzone jest w wielu krajach, najhuczniej w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Irlandii, Australii i Wielkiej Brytanii, w wieczór 31 października, to naszą imprezę, choć z małym wyprzedzeniem, możemy również, moim zdaniem, zapisać do udanych 🙂

Pragnę szczególnie podziękować Pani Bogusi Cierpickiej, Ivance Lopianetskiej oraz Darkowi Szeremietiew za poświęcony mi i uczniom czas oraz pomoc, aby HALLOWEEN PARTY była imprezą BEZPIECZNĄ I RADOSNĄ 🙂

Pozdrawiam wszystkich i życzę HAPPY HALLOWEEN 🙂
Pamiętajcie 31 października już niedługo – niech dynie zapłoną w Waszych domach!!!

Magdalena Horodecka

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij