Menu Zamknij

JAK DOBRZE ZNOWU BYĆ DZIECKIEM…

Dawno, dawno temu… Za górami , za lasami…W niezwykłym mieście Piła…W magicznej pomarańczowej szkole…Pewna czarownica ogłosiła konkurs pięknego czytania bajek…

Chętni uczniowie wybrali bajkę, przygotowali piękne czytanie z podziałem na role, odpowiednio do treści bajki się przebrali. 15 grudnia odbył się finał konkursu.

Jury w składzie: p. Magdalena Papieska, p. Elżbieta Janicka i p. Bogumiła Cierpicka wyłoniło zwycięzców: – I miejsce – Aleksandra Przybyła, Nikola Jurek, Michalina Rochowiak, Nikola Pąpka z klasy II LOC

– II miejsce – Daria Kałużna, Sara Nawrocka, Kajetan Wróblewski z klasy IV iG

– III miejsce – Nadia Majrowska, Andżelika Rolbiecka, Marika Kania z klasy III W

Wyjątkowymi gośćmi na widowni była grupa przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 11 w Pile wraz z paniami opiekunkami i panią dyrektor Ewą Knitter. STOKROTKOM bardzo dziękujemy! To była prawdziwa przyjemność Was poznać.

Zorganizowane wydarzenie przypomniało nam czasy dzieciństwa i sprawiło, że na chwilę znów byliśmy dziećmi. Dziećmi, które się uśmiechały i cieszyły życiem..

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij