Menu Zamknij

KONKURS „ZAPROJEKTUJ ZAWODOWO SWÓJ ANGIELSKI”

W tym roku szkolnym Centrum Kształcenia 'Nauka’, po raz pierwszy bierze udział w konkursie języka angielskiego zawodowego, a to za sprawą współdziałania p. Eweliny Smokowskiej-Tomaszewskiej wraz z uczniami naszej szkoły.

Zadeklarowaliśmy udział w trzech z pięciu kategorii konkursowych, w tym:

1). Kategoria karta pracy z języka angielskiego zawodowego, w której to uczestnik – nauczyciel przy udziale uczniów przygotowuje kartę pracy z dowolnie wybranego zawodu na dowolnie wybrany temat.

2). Kategoria plakat.

3). Kategoria ulotka.

Poniżej prezentujemy link do naszej karty pracy, która swoją formułą przypomina zestaw do matury ustnej, zatem przyda się nie tylko na języku zawodowym, ale jest zarazem świetną powtórką przed egzaminem. Nasz projekt powstał w programie Canva, a elementy graficzne wykorzystane w tworzeniu pracy konkursowej są w 100% handmade. Autorkami są uczennice: Kinga Najdek, Gabriela Zurman oraz Wiktoria Krakowiak, natomiast p. Smokowska-Tomaszewska sprawowała pieczę techniczno-językową. Jak podoba się Wam nasze dzieło?

Trzymajcie kciuki, rozstrzygnięcie konkursu w 1. kategorii już w marcu 2023.

KARTA-PRACY-ZESTAW-KONKURSOWY

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij