Menu Zamknij

Konkurs

Uczniowie Centrum Kształcenia „NAUKA” mieli okazję wziąć udział w konkursie „Bombka matematyczna” organizowanym przez panią Annę Suszek. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu dowolną techniką w przestrzennym formacie bombki. Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni geometrycznej, umiejętności manualnych i twórczych, a przede wszystkim ukazanie piękna i harmonii w matematyce oraz jej powiązania ze sztuką.

Miło  nam  poinformować,  że  wszyscy  uczestnicy  wykazali  się  dużą  kreatywnością  i pomysłowością.  W   związku   z   tym   wszyscy   zajęli   egzekwo   pierwsze  miejsce i wszystkich uczestników zapraszamy w piątek 20.12.2019r. na długiej przerwie do klasy nr 8 na uroczyste wręczenie nagród.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców i firmie Ludwig Czekolada Sp. z o.o. zakład produkcyjny w Tucznie za ufundowanie nagród.

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij