Menu Zamknij

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

4-letni cykl nauczania na podbudowie szkoły podstawowej

Liceum ogólnokształcące dla dorosłych  to szkoła zaoczna  dla dorosłych . Kształcenie odbywa się w piątki i soboty według harmonogramu ustalonego na cały rok szkolny i stałego planu lekcji.

Jednocześnie  pracując można  zdobywać wykształcenie. Bez egzaminów wstępnych, w przyjaznych warunkach, z profesjonalną kadrą nauczycielską.

W  szkole  prowadzimy zajęcia zgodnie z podstawami programowymi MEN. Zdobędziesz wiedzę nie tylko z takich przedmiotów jak język polski, matematyka, fizyka, geografia, biologia czy historia, ale też z informatyki czy podstaw przedsiębiorczości. Nauczysz się również języka obcego. 

Kończąc naukę będziesz mógł przystąpić do matury i otrzymać świadectwo dojrzałości, a jeśli będziesz chciał kontynuować dalszą edukację  i zdobyć konkretne umiejętności, możesz zostać słuchaczem szkół policealnych dla dorosłych. Możesz  jednocześnie  uczestniczyć w kursach kwalifikacyjnych uzyskując tytuł technika w wybranym zawodzie.

Warunki  przyjęcia do szkoły

 Do Liceum ogólnokształcącego  dla dorosłych mogą zapisać się wszyscy, którzy ukończyli 18 lat . W wyjątkowych sytuacjach można rozpocząć naukę w wieku 16 lat spełniając  warunki wynikające z prawa oświatowego.

Opłaty

Miesięczne czesne wynosi  100 zł

Dodatkowo za brak 50% frekwencji w miesiącu opłata wynosi 100zł.

PODANIE:

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij