Menu Zamknij

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE – PROFIL STYL WIZAŻ I MAKIJAŻ

OPIS:

Nauka w szkole trwa cztery lata.

W szkole stylu i wizażu prowadzimy zajęcia, które nauczą Cię, jak dbać i pielęgnować twarz oraz ciało, jak skutecznie eliminować problemy urody, kreować wizerunek i tworzyć stylizację, poznasz analizę kolorystyczną. W klasach wizażu poznasz przyrządy i narzędzia stosowane w pracy makijażysty, nauczysz się, jak dobierać kosmetyki do typów urody i rodzajów cery, zapoznasz się z najnowszymi trendami i kanonami piękna oraz dowiesz się, jak ukryć niedoskonałości.

Po ukończeniu Liceum Ogólnokształcącego o profilu stylu,  wizażu i makijażu możesz kontynuować naukę na studiach wyższych związanych z kosmetyką i modą.

W czasie nauki chętni uczniowie będą mieli możliwość dodatkowo uzupełnić wiedzę specjalistyczną oraz przygotować się do egzaminu czeladniczego w zawodzie wizażysta. 

PRZEDMIOTY W ZAKRESIE ROZSZERZONYM:

  • język angielski
  • biologia
  • geografia

PRZEDMIOTY DODATKOWE:

  • Wizaż i stylizacja 2h tyg.

MATERIAŁY:

  • Na początku każdego roku, każdy uczeń klasy o profilu stylu, wizażu i makijażu uiszcza opłatę (50 zł – 100 zł) na materiały potrzebne do zajęć z wizażu.

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij