Menu Zamknij

,,Mam Talent”- I edycja 19.06.24r.

Ależ to był niesamowity dzień w Centrum Kształcenia „Nauka” w Pile ! Tyle talentów! Tyle emocji! Było na co popatrzeć i czego posłuchać🎶🎵🎤💪 Jury miało trudne zadanie do wykonania, by wyłonić w ostatecznej decyzji trzech uczestników, którzy przeszli potem do szkolnego finału ,,Mam Talent”. Warto wspomnieć, że w jury przewodniczącym został Jakub Herfort – zwycięzca IX edycji telewizyjnego show. Wraz z nim jako przedstawiciel nauczycieli zasiadała Weronika Truszkowska, a jako przedstawiciel społeczności uczniowskiej – Zuzanna Winiarczyk, przewodnicząca samorządu szkolnego. Całą zabawę poprowadziła Dyrektor Magdalena Papieska wraz z uczennicą Kingą Najdek. W ostatnim etapie zabawy to jednak widownia miała wpływ na wyłonienie zwycięzcy I edycji!

Przedstawiamy Wam wyniki:

1🥇Hubert Gajdziński z klasy 4L🤝🤸‍♂️

2🥈Marcel Kuczyński z klasy 2L🤝🦌

3🥉Zuzanna Zaborowska z klasy 1P🤝👩‍🎤

Gratulujemy🎊

Pomysłodawcą przedsięwzięcia był Dyrektor Adam Nowicki. Przy konkursie pomagali również Pani Aleksandra Bogusławska, Pan Sławomir Machała, Kamil Wachowiak, Błażej Kancelarczyk i Sylwester Jasiński.

Dziękujemy również publiczności za miłą atmosferę i fantastyczny doping wszystkich uczestników!

I.Bejga

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij