Menu Zamknij

„Matematyka w obiektywie”

Konkurs „Matematyka w obiektywie” rozstrzygnięty. 03.12.2018r. odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników konkursu „Matematyka w obiektywie” i wręczenie nagród. Uczestnicy wykazali się dużą pomysłowością i kreatywnością. Prace konkursowe oceniane były pod kątem związku z matematyką, jak również techniki wykonania i oryginalności.

I miejsce zajął Mikołaj Kutkowski kl.3low, II miejsce Daria Szulc kl.2lo, III miejsce Weronika Sammler kl. 3lor. Wyróżnienia otrzymali: Magdalena Andrzejewska kl.4f, Katarzyna Patenkiewicz kl.3lor, Klaudia Pawłowska kl.3w i Adrian Kuciun kl.3w. Laureaci otrzymali vouchery do kina „Helios” i nagrody książkowe ufundowane przez radę rodziców, a wszyscy uczestnicy słodkie niespodzianki sponsorowane przez firmę Trumpf Mauxion Chocolates Sp. z o.o. zakład produkcyjny w Tucznie. Fundatorom serdecznie dziękujemy.

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij