Menu Zamknij

Pilska Akademia Umiejętności

W dniu 13 lutego 2019 r. w ramach warsztatów organizowanych dla zespołów projektowych IV edycji Pilskiej Akademii Umiejętności mieliśmy przyjemność rozmawiać z Panią Ingą Małecką dyrektorem Biura Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski na temat budowania profesjonalnego planu marketingowego.

Dziewięć zespołów projektowych reprezentujących dziewięć szkół ponadgimnazjalnych z Piły, w tym I LO w Pile, Zespół Szkół Technicznych w Pile, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Liceum Towarzystwa Salezjańskiego Budowlanka Piła, Zespół Szkół Gastronomicznych w Pile, Nauka – Centrum Kształcenia w Pile, Zespół Szkół Ogólnokształcących Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Pile, Zespół Szkół Ekonomicznych i Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Pile przybyło na warsztat do Inwest-Park ze 100 % frekwencją.
W pierwszej części warsztatów Pani Inga poprosiła każdego kapitana zespołu o przedstawienie i o krótką prezentację przedsiębiorstwa, dla którego mają opracować plan marketingowy. Była to próbka autoprezentacji, która czeka uczniów już w maju na uroczystej gali finałowej IV edycji PAU. Następnie, w sposób bardzo zrozumiały i logiczny Pani dyrektor przedstawiła wszystkim zespołom koncepcje zbudowania profesjonalnego planu marketingowego omawiając poszczególne aspekty na podstawie praktycznych przykładów.
W imieniu uczniów i nauczycieli serdecznie dziękujemy za praktyczny warsztat !

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij