Menu Zamknij

Podsumowanie projektu „Z ekologią na Ty”.

Czerwiec to miesiąc wielu podsumowań. Jak przekazuje p. Ewelina Smokowska-Tomaszewska, koordynatorka przedsięwzięcia „przyszedł też czas na oficjalne zakończenie ogólnopolskiego projektu „Z ekologia na Ty”, w którym od września 2022 do kwietnia 2023, brali udział uczniowie klasy 1LOC. W jego ramach zostało wykonane 14 różnorodnych zadań z 6 modułów tematycznych, które miały wspólny element – pokazanie współdziałania człowieka w duchu ekologicznym, wykazanie dbałości o nasze środowisko i wskazanie potencjalnych zagrożeń. Serdeczne podziękowania dla nauczycieli, którzy wsparli nasze akcje. Dzięki temu połączyliśmy twórcze działanie na języku angielskim, lekcji wychowawczej z biologią, informatyką i plastyką”.

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z dnia wręczania dyplomów dla uczniów, certyfikatów dla nauczycieli i podziękowań dla Dyrekcji szkoły.

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij