Menu Zamknij

Pokaz makijażu ślubnego

Już 15.04. dla uczniów naszej szkoły odbędzie się pokaz makijażu ślubnego Glamour Wedding Make Up Pro, w wykonaniu wizażowego mistrza w tej dziedzinie – Marzenę Tarasiewicz. Dla uczniów naszej szkoły specjalna cena 100 zł. Każdy uczestnik otrzyma także certyfikat uczestnictwa.

W programie:

Prezentacja trendów w makijażu ślubnym 2019 • Makijaż a stylizacja ślubna • Dobór kosmetyków, zastosowanie :
– rodzaje podkładów i technika aplikacji – konturowanie twarzy – zastosowanie kosmetyków w zależności od rodzaju cery i kondycji skóry – techniki utrwalania – rzęsy i ich wpływ na makijaż oka • Psychologia zawodu i praca z klientką • Prezentacja makijażu na modelce

Marzena Tarasiewicz to ekspert w dziedzinie makijażu i stylizacji ślubnej. Właścicielka studia wizażu i stylizacji Makeupownia Marzena Tarasiewicz, współwłaścicielka marki ślubnej LA LILA, Wicemistrzyni Polski Makijażu Artystycznego i Stylizacji, finalistka Mistrzostw Europy w Pradze. Artysta Roku 2016 w kategorii „krok po kroku”. Współpracuje przy programach telewizyjnych realizowanych dla TVN Style- „ W czym do ślubu” oraz „Panny Młode Ponad Miarę” jako doradca wizerunkowy.
Pasjonatka swojej pracy, uzależniona od kolorowego świata kosmetyków, tworzenia i upiększania rzeczywistości. Ma za sobą setki przepracowanych godzin na planach zdjęciowych, zarówno przy reklamach i sesjach wizerunkowych, jak i przy sesjach beauty oraz sesjach prywatnych. Jest perfekcjonistką, a jej makijaże są dopracowane w każdym detalu; wykazuje dużą dbałość o komfort osoby, której wykonuje makijaż i każdą kobietę traktuje w sposób wyjątkowy – jak gwiazdę. Wizaż i stylizacja to jej wielka miłość, sposób na życie i przede wszystkim ogromna pasja. Jej talent i doświadczenie to gwarancja solidnej dawki wiedzy oraz niezwykłej techniki. Współpracowała m.in. z Marceliną Zawadzką, Mają Sablewską, Izabellą Krzan oraz Pauliną Krupińską, Agatą Biernat.
Prowadzi szkolenia m.in. z zakresu doradztwa wizerunkowego dla firm i osób prywatnych, szkolenia z zakresu wizażu oraz szereg warsztatów podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Termin 15.04.2016
G. 14:30
Cena dla uczniów Centrum Kształcenia Nauka 100 zł Cena regularna 300 zł

Zgłoszenia:
tel. 512295999 lub
e-mail: kontakt@annapiwowarczyk.pl

Zapraszamy wszystkich pasjonatów wizażu!

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij