Menu Zamknij

Misja poradni

Misja poradni

Misją naszej poradni  jest wspieranie rozwoju intelektualnego, emocjonalnego, społecznego i fizycznego dzieci i młodzieży w sposób maksymalnie zindywidualizowany. Przede wszystkim placówka powstała z myślą o uczniach szkół Centrum Kształcenia ,,Nauka”, jednakże świadczona pomoc skierowana jest również do innych osób, którzy szukają wsparcia i  specjalistycznej porady. Poradnia zarejestrowana jest w ewidencji niepublicznych placówek oświatowych pod numerem 15.2017, a nadzór nad działalnością sprawuje Wielkopolski Kurator Oświaty w Poznaniu. Placówka dysponuje zróżnicowanymi pomocami dydaktycznymi oraz najnowocześniejszymi testami i narzędziami diagnostycznymi. Zespół specjalistów tworzą osoby wysoko wykwalifikowane, które stale podnoszą swoje kompetencje zawodowe; w sposób profesjonalny i życzliwy obejmują  działaniami dzieci od najmłodszych lat, młodzież oraz rodziców i nauczycieli. W poradni stawia się przede wszystkim na bezpieczną i przyjazną atmosferę, co znacząco wpływa na komfort klientów.

Więcej informacji o ofercie znajdą Państwo w pliku do pobrania ,,oferta”.

Jeśli pojawiły się trudności w nauce lub jakiekolwiek inne niepokojące sygnały związane z  zachowaniem Państwa nastoletniego dziecka zapraszamy do umówienia się na wizytę. Zapewniamy kompleksową pomoc  i współpracę z nauczycielami uczącymi danego przedmiotu w celu pokonania tych trudności.

Zachęcamy również do śledzenia naszej oferty również na Facebooku (Nauka- Centrum Kształcenia)!

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij