Menu Zamknij

PROJEKT IRLANDIA W SZKOLE

W dniu 01.09.2022 Nasza Szkoła dołączyła do grona placówek uczestniczących we współpracy w ramach długofalowego projektu „Irlandia w szkole”.

 Projekt ma na celu przybliżenie uczniom szkół różnych szczebli kultury, historii i tradycji Irlandii. Projekt realizowany jest na wielu płaszczyznach. Fundacja zaprasza do konkursów, prowadzi zajęcia online, a także przygotowuje kilka razy w ciągu roku wykłady i warsztaty w swojej siedzibie w Poznaniu. Patronat honorowy nad projektem „Irlandia w szkole” obejmuje Konsulat Honorowy Irlandii w Poznaniu. Informacje o irlandzkiej działalności Fundacji Kultury Irlandzkiej dostępne są na stronie Fundacji pod adresem www.fki.home.pl.

Chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z koordynatorem akcji p. Eweliną Smokowską-Tomaszewską lub swoim nauczycielem języka angielskiego.

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij