Menu Zamknij

PROJEKT „PEN PALS FROM ABROAD” FILMY-WIZYTÓWKI

Współpracując w ramach międzynarodowego projektu eTwinning zatytułowanego ‘Pen pals from abroad’, p. Ewelina Smokowska-Tomaszewska wraz z grupą uczniów z profili: wojskowego, weterynarii, ratownictwa przedmedycznego oraz stylu, wizażu i makijażu, w ramach realizacji założonych aktywności stworzyła filmiki, na których uczniowie przybliżali swoją osobę. Wszyscy przygotowali wypowiedzi w języku angielskim, w których przedstawiali się, wspominali skąd pochodzą, gdzie i czego się uczą oraz co jest ich pasją. Na zakończenie swoich prezentacji, wypowiadali polskie słowo związane z pozdrowieniami, które również tłumaczyli na język obcy.

Poniżej znajdują się zdjęcia wykonane podczas tworzenia filmowych wizytówek, które opublikowane zostały na platformie współdziałania z partnerami – Twinspace. Zobaczyć na nich możecie uczestników projektu, a są to: Wiktoria Bożys, Oliwia Borkowska, Nikola Pąpka, Milan Szperkowski, Michalina Rochowiak, Marta Lewińska, Marcel Mikuczewski, Julia Bąk, Dominik Arendt, Amelia Artowicz i Agata Sasin. Z ciekawością czekamy na odpowiedź i bliższe poznanie uczniów ze szkół partnerskich z Włoch oraz Turcji.

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij