Menu Zamknij

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Nowy rok szkolny 2021/2022 czas zacząć!

Opaleni, wypoczęci, z pięknymi wspomnieniami i stęsknieni za normalnością wróciliśmy do szkoły, by rozpocząć nowy rok szkolny 2021/2022. Uczniowie klas II, III i  IV spotkali się z wychowawcami w salach lekcyjnych i w ferworze wakacyjnych opowieści z trudem zachowywali dystans. Pierwszoklasistów na uroczystym apelu – poza dyrekcją i gronem pedagogicznym – przywitali starsi koledzy. Skierowali do nich  słowa:  „Pamiętajcie – nie taki diabeł straszny, jak go malują.  Początki na pewno nie będą łatwe, ale wierzymy, że nasza szkoła stanie się również Waszą, a nauka w niej będzie dla Was owocna i przyjemna. Cieszymy się, że zasililiście szeregi „Nauki” i będziecie wraz z nami tworzyć dobrą tradycję naszej szkoły”.

Warto dodać, że rozpoczynający się rok szkolny jest dla nas szczególny, gdyż Centrum Kształcenia „Nauka” obchodzi jubileusz 25 – lecia istnienia. 

Wszystkim – właścicielom, dyrekcji, gronu pedagogicznemu, pracownikom szkoły, uczniom i rodzicom życzymy POWODZENIA!!!

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij