Menu Zamknij

Kadra pedagogiczna

Wykaz nauczycieli uczących w Technikum Zawodowym i Liceum Ogólnokształcącym w roku szkolnym 2020/2021

1Bączkowska Agnieszka – wychowanie fizyczne
2Bednarek Przemysław – podstawy przedsiębiorczości i technik hotelarstwa – przedmioty zawodowe
3Bejga Izabela – pedagog szkolny
4Bielejewska Ewa – technik logistyk – przedmioty zawodowe
5Bobrowski Emil – edukacja dla bezpieczeństwa
6Bogusławska Aleksandra – technik grafiki i poligrafii cyfrowej i technik logistyk– przedmioty zawodowe
7Boska Małgorzata – technik weterynarii – przedmioty zawodowe
8Brandenburger Tomasz – plastyka
9Buda Jakub – fizyka
10Cierpicka Bogumiła – język polski, kultura języka polskiego
11Dobosz Maciej – wychowanie fizyczne
12Ewert Karol – technik informatyk – przedmioty zawodowe
13Gallas-Ślepecka Anna – język niemiecki
14Gromadzka – Jakubowska Milena – język angielski
15Gruszka Justyna – język angielski
16Haince Maria – psycholog
17Holc Piotr – język niemiecki
18Jabłońska Patrycja – podstawy przedsiębiorczości i technik hotelarstwa – przedmioty zawodowe
19Janicka Elżbieta – język polski
20Kamińska Joanna – język niemiecki
21Kistowski Sebastian – technik weterynarii – przedmioty zawodowe
22Kita Mirosława – geografia i technik usług fryzjerskich – przedmioty zawodowe
23Kołodziej Marcela – język angielski
24Krogulec Krzysztof – wychowanie fizyczne
25Kulawik Karolina – technik logistyk – przedmioty zawodowe
26Lamparska Alicja – biologia
27Leniec Małgorzata – dyrektor
28Łapiczak Andrzej – historia i społeczeństwo, historia, wiedza o społeczeństwie
29Machała Sławomir – technik grafiki i poligrafii cyfrowej – przedmioty zawodowe
30Maciejewska Hanna – religia
31Makuszewska Anna – biologia
32Matuszewska Lidia – język polski
33Miałszygrosz Jan – historia, wiedza o społeczeństwie
34Michelus Aleksandra -język angielski
35Nakoneczny Sławomir – informatyka i technik informatyk – przedmioty zawodowe
36Nakonieczna Anna – chemia i technik weterynarii – przedmioty zawodowe
37Nawrocka – Holz Romana – język angielski
38Neldner Marlena – język polski
39Nowak Maciej – technik logistyk – przedmioty zawodowe
40Nowicki Adam – wicedyrektor
41Nowojska Małgorzata – biologia, chemia
42Orłowska Agnieszka – język angielski
43Papieska Magdalena – wicedyrektor, matematyka
44Papieska Katarzyna – język niemiecki
45Piwowarczyk Anna – wizaż i stylizacja
46Plewa Mariusz – technik grafiki i poligrafii cyfrowej – przedmioty zawodowe
47Ratajczak Marek – wychowanie fizyczne
48Ryś Rafał – edukacja wojskowa
49Senska Krzysztof – matematyka
50Smokowska – Tomaszewska Ewelina – język angielski
51Stankiewicz Gerard – ratownictwo przedmedyczne
52Suszek Anna – matematyka
53Syrek Dariusz – technik informatyk – przedmioty zawodowe
54Śliwiński Artur – pedagog szkolny
55Truszkowska Weronika – informatyka, matematyka
56Tubilewicz Anna – technik hotelarstwa – przedmioty zawodowe
57Wacławczyk Danuta – geografia
58Wesołowska Aneta – język angielski
59Włodarczyk Grażyna – język polski
60Zielińska Danuta – wychowanie fizyczne

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij