Menu Zamknij

3P i 4K na kręglach

W ramach podsumowania roku szkolnego 2025/2026 uczniowie klas 3P i 4K wybrali się na wspólne rozgrywki w kręgle 🎳. Była to doskonała okazja do integracji, wspólnej zabawy oraz radosnego zakończenia roku szkolnego przed nadchodzącymi wakacjami. ☀️

Podczas gry nie brakowało emocji, zdrowej rywalizacji, uśmiechu i wzajemnego dopingu. 👏😊 Uczniowie z zaangażowaniem uczestniczyli w rozgrywkach, tworząc świetną atmosferę i spędzając razem miło czas.

Nad bezpieczeństwem oraz organizacją wyjścia czuwały panie: Agnieszka Piosik, Marlena Neldner oraz Dominika Andrysiewicz 🤝

To sportowe spotkanie było doskonałym zwieńczeniem mijającego roku szkolnego i pięknym początkiem wakacyjnego odpoczynku.

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij