W ramach podsumowania roku szkolnego 2025/2026 uczniowie klas 3P i 4K wybrali się na wspólne rozgrywki w kręgle
. Była to doskonała okazja do integracji, wspólnej zabawy oraz radosnego zakończenia roku szkolnego przed nadchodzącymi wakacjami. ![]()
Podczas gry nie brakowało emocji, zdrowej rywalizacji, uśmiechu i wzajemnego dopingu. ![]()
Uczniowie z zaangażowaniem uczestniczyli w rozgrywkach, tworząc świetną atmosferę i spędzając razem miło czas.
Nad bezpieczeństwem oraz organizacją wyjścia czuwały panie: Agnieszka Piosik, Marlena Neldner oraz Dominika Andrysiewicz ![]()
To sportowe spotkanie było doskonałym zwieńczeniem mijającego roku szkolnego i pięknym początkiem wakacyjnego odpoczynku.