Menu Zamknij

Studniówka 2020

27 stycznia 2020r. na sali bankietowej Platinum  w Budzyniu tradycyjnym polonezem rozpoczęła się STUDNIÓWKA klas maturalnych Centrum Kształcenia „NAUKA”. Maturzyści prezentowali się przepięknie! Było mnóstwo zabawy, uśmiechu, ale także chwile wzruszeń. Ten dzień pozostanie   w  naszej  pamięci na długo! Dziękujemy za ten piękny czas i trzymamy kciuki za wasze egzaminy maturalne!

W tym miejscu nie możemy zapomnieć o tych, bez których ten dzień nie byłby tak wyjątkowy. Ogromne podziękowania kierujemy w stronę Pana Prezesa, Dyrekcji Centrum Kształcenia „NAUKA”, Grona Pedagogicznego oraz naszych wychowawczyń, które zadbały o stronę organizacyjną oraz wspierały nas w naszych pomysłach. Dziękujemy Panu Przemysławowi Bednarkowi i całej obsłudze sali bankietowej Platinum za przepiękny klimat, pyszne jedzenie i gotowość do pomocy. Na końcu pragniemy podziękować temu, który każdą uroczystość potrafi przemienić w mega imprezę – za oprawę muzyczną, fantastyczne prowadzenie i profesjonalizm –  dziękujemy Paweł Kucharski! 

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij