Menu Zamknij

STUDNIÓWKA 2024

12 lutego 2024 r. maturzyści wraz z Dyrekcją, wychowawcami i nauczycielami Centrum Kształcenia „Nauka” oraz osobami towarzyszącymi bawili się podczas jednej z bardziej oczekiwanych imprez w okresie nauki – studniówce, która odbyła się w restauracji „Platinum” w Budzyniu.

Na początku odbyła się część oficjalna – prowadzący w składzie: Zuzanna Gryńczyk 4LOC i Karol Kubik 5L na początku uroczyście zaprosili do staropolskiego tańca za słowami Adama Mickiewicza – „Poloneza czas zacząć”, w którym brała udział Dyrekcja, wychowawcy, nauczyciele oraz oczywiście absolwenci.

O oficjalne otwarcie studniówki została poproszona Pani Dyrektor Małgorzata Leniec, która w pięknych słowach zwróciła uwagę na to, że najważniejszy w życiu uczniów będzie egzamin z człowieczeństwa. Życzyła uczniom miłości, przyjaźni, empatii i dobra, a następnie niezapomnianego wieczoru.

Prowadzący przekazali podziękowania dla Dyrekcji, wychowawców, a następnie przedstawiciele klas podchodzili do wcześniej wymienionych, by obdarować ich kwiatami.

Uczniowie rozpoczęli zabawę taneczną, dobrze się przy tym wspólnie bawiąc.

O 22 nastąpiło rozdanie koniczynek, które mają przynieść szczęście podczas egzaminu maturalnego. Wręczane były przez Panią Dyrektor Małgorzatę Leniec i Panią Dyrektor Beatę Dobosz wraz z wychowawcami klas.

Klasy przedstawiły swoje programy artystyczne – piosenki dla wychowawców prosto z serca.

Zwieńczeniem oficjalnej części był tort studniówkowy.

Wszyscy obecni bawili się świetnie do późnych godzin, z uśmiechami na twarzach.

Oprawą muzyczną zajął się Kucharski Music, a oprawą fotograficzną Agnieszka Kucharska i Michał Kowalewski.

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij