Menu Zamknij

Szkoła branżowa I stopnia Eksternistyczna

SZKOŁA W ROK?

Jeżeli  zależy Tobie na czasie, to jest możliwe – tylko z nami – zapisując się na kurs eksternistyczny  przygotowujący do egzaminów państwowych z zakresu Szkoły Branżowej I stopnia dla Dorosłych.

Egzaminy eksternistyczne z zakresu szkoły branżowej I stopnia umożliwiają uzyskanie wykształcenia zasadniczego branżowego osobom dorosłym,

  • Szukasz szkoły dla osób wymagających indywidualnego podejścia do słuchacza?

U nas każdy znajdzie miejsce dla siebie!

  • Jeżeli pracujesz w danym zawodzie co najmniej 2 lata
  • Jeżeli kształciłeś się w danym zawodzie co najmniej 2 lata i posiadasz świadectwa promocyjne
  • Mamy ponad 25 letnie  doświadczenie  w pracy z dorosłymi, którym z różnych powodów nie powiodło się w szkole.
  • Pomagamy słuchaczom, którzy przerwali naukę  i chcą w krótkim czasie ukończyć szkołę branżową I stopnia, co umożliwi zdobycie kwalifikacji , jak również podjęcie dalszej nauki .
  • Trzeba się tylko przygotować do egzaminów i je zdać. Później otrzymujesz świadectwo MEN ukończenia szkoły średniej.
  • Następnie możesz – choć oczywiście nie musisz – przystąpić do egzaminu maturalnego, który otwiera drogę na najlepsze uczelnie.

Pomożemy Ci przygotować się do egzaminów oraz załatwić wszystkie formalności z nimi związane, a jak wiadomo „papierkomania” w Polsce jest ogromna i trzeba mieć dużo zdrowia by przez nią przejść. 

Świadectwo uzyskane w wyniku zdania egzaminów w trybie eksternistycznym jest równorzędne ze świadectwem otrzymanym w wyniku ukończenia czteroletniego liceum ogólnokształcącego

  • Przedmioty ogólnokształcące, które obowiązują na egzaminach eksternistycznych z zakresu szkoły branżowej I stopnia to:

j. polski, j. obcy (jeden z następujących: angielski, niemiecki, rosyjski), historia, wiedza o społeczeństwie, biologia, geografia, chemia, fizyka, matematyka, informatyka, podstawy przedsiębiorczości.

  • Do egzaminu eksternistycznego zawodowego mogą przystąpić osoby, które ukończyły gimnazjum lub ośmioletnią szkołę podstawową oraz co najmniej dwa lata kształciły się lub pracowały w danym zawodzie.

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij