Menu Zamknij

SZLACHETNA PACZKA

Święta Bożego Narodzenia tuż- tuż,  więc postanowiliśmy pomóc świętemu Mikołajowi. Młodzież z naszej szkoły i zaprzyjaźnionego internatu przystąpiła do akcji Szlachetna Paczka.
Dzięki pomocy wielu życzliwych osób będą one bardzo udane dla podopiecznego fundacji. Przez kilka dni prowadziliśmy zbiórkę pieniędzy oraz sprzedawaliśmy ciasto.
Wspólnie zebraliśmy wystarczającą kwotę, aby zakupić przedmioty, które znacznie poprawią komfort życia Pana Jacka zmagającego się z samotnością i niepełnosprawnością fizyczną. Na święta podarujemy mu chodzik czterokołowy, sprzęty elektroniczne oraz żywność i środki chemiczne. Pod choinką nie zabraknie także upominków w postaci koca, kubków i słodyczy.
Udało nam się to tylko dzięki zaangażowaniu osób o dużym sercu! Jesteście niesamowici!
Mamy nadzieję, że nie tylko nasz podopieczny, ale każdy kto nas wspomógł, poczuje radość i wzruszenie, które towarzyszy naszej klasie.

Dziękujemy z całego serca!!
Klasa III WpHp – darczyńcy Szlachetnej Paczki

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij