Menu Zamknij

Tym razem odwiedziliśmy Bydgoszcz

W dniu 9 lutego 2024r.uczniowie klas Centrum Kształcenia ,,Nauka” w Pile wybrali się na wycieczkę do Bydgoszczy.

Pierwszym punktem wyjazdu były odwiedziny Teatru Polskiego im. Hieronima Konieczki. W tym miejscu poznaliśmy Wertera, jego cierpienie i rozterki. Po spektaklu udaliśmy się na posiłek.🍕🌮🍔🌭

Ze względu na niesprzyjającą aurę i zmiany godzin nie odwiedziliśmy ZOO. Odbyliśmy jednak magiczną podróż w Lumina Parku. W tej świetlnej przygodzie przeprawiliśmy się przez Wielkie Księstwo Łakoci, Zjednoczone Królestwo Miłości, Demokratyczną Republikę Zabawy, Królestwo Magii i Wspólnotę Flory i Fauny.

Celem naszego wyjazdu była integracja, wspólne spędzenie czasu i poznanie kolejnego bohatera literackiego ze sceny teatralnej. Sztuka w wersji uwspółcześnionej nawiązywała bezpośrednio do Goethego, Wertera jako bohatera romantycznego, kontekstu kulturowego- piosenki E. Bartosiewicz i kontekstu społecznego.

Organizatorką wyjazdu była Pani Weronika Truszkowska, a opiekę nad grupą sprawowały: Pani Agnieszka Machała- Tyczkowska i Marlena Neldner.

M.Neldner

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij