Menu Zamknij

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Dnia 1 września w naszej szkole uroczyście rozpoczął się rok szkolny 2020/2021. Uczniowie z Centrum Kształcenia ”Nauka” przez tydzień przygotowywali uroczysty apel, aby przywitać nauczycieli oraz Was drodzy koledzy i koleżanki! Nowe osoby przybywające do naszej szkoły zostały przywitane małym poczęstunkiem przygotowanym przez uczennice z klasy IILODg.

Warto jednak pamiętać, że to nie był zwykły apel rozpoczynający kolejny rok nauki. 1 września Pan Prezes Roman Leniec obchodził swoją 40 rocznicę nauczania. Z tej okazji otrzymał prezent w postaci kwiatów jak i dyplomu z podziękowaniami za wspaniałe rzeczy jakie zrobił dla nas przez te wszystkie lata. Każdy z uczestników tego przedsięwzięcia dołożył swoją małą cegiełkę i podpisał się pod życzeniami.

Oprócz tego wspominaliśmy także bardzo ważne święto dla każdego Polaka, a mianowicie rocznice wybuchu II wojny światowej. Młodzież przybliżyła nam ten czas licznymi wierszami jak i piosenkami, których musieli nauczyć się na pamięć. A to nie było takie proste.Pod koniec uroczystości głos zabrała Pani Dyrektor Małgorzata Leniec wraz z Panem Wicedyrektorem Adamem Nowickim. Przedstawili oni nowym uczniom wychowawców i przeczytali klasy, do których mają się udać. Podziękowali również za wybór naszej szkoły. Cała uroczystość zakończyła się gromkimi brawami. Jeszcze raz uroczyście witamy wszystkich pierwszaków i dziękujemy osobom, dzięki którym mogliśmy wspólnie spędzić te chwile. Wszystkim uczniom życzymy powodzenia!

Artykuł: Urszula Gaweł IILODg

Zdjęcia: Kornelia Laszuk i Patrycja Krystofiak IILODg