Menu Zamknij

Wizytówki od partnerów projektu międzynarodowego 'Pen pals from abroad’.

Czas wolny, a w tym trwające ferie sprzyjają nawiązywaniu nowych znajomości. W myśl tego jako grupa projektowa eTwinning, mamy przyjemność przekazać Wam informacje o otrzymaniu od naszych partnerów z Włoch i Turcji filmików, w których każdy z uczestników przedstawił swoją osobę.

Nagrania znajdują się na naszej wewnętrznej platformie współpracy Twinspace. Dzięki wspomnianym wizytówkom, dowiadujemy się wielu ciekawych rzeczy, a w tym przede wszystkim, jak młodzież jest do siebie podobna, mimo dzielących ich kilometrów.

Grupa z Włoch to zespół 15 osób – 2 dziewcząt i 13 chłopców, uczęszczających do szkoły ISS Merloni Miliani w Fabriano. Interesują się sportem, w tym w szczególności koszykówką, karate czy piłką nożną, a kilkoro dzieli zamiłowanie do motoryzacji i gier komputerowych. W czasie wolnym lubią słuchać muzykę czy spotykać się z przyjaciółmi. Ulubiona potrawa? Oczywiście włoska pizza.

Grupa z Turcji to zespół 10 osób – 5 dziewcząt i 5 chłopców, uczęszczających do szkoły Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu w Osmaniye. Podobnie jak grupa z Włoch, interesują się sportem. Kilkoro z nich lubi również malarstwo, muzykę pop, grę na gitarze oraz opiekę nad zwierzętami. Ulubiona potrawa? Niezaprzeczalnie kabab.

Dla przypomnienia. My również stworzyliśmy odpowiedniki opisywanych powyżej filmików, o których informowaliśmy na początku stycznia. Naszym kolejnym zadaniem będzie stworzenie propozycji logo projektu, którym podzielimy się ze społecznością szkolną z końcem tego miesiące. Do usłyszenia.

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij