Menu Zamknij

WOŚP

Centrum Kształcenia „NAUKA” to nie tylko miejsce gdzie się uczymy faktów, zdobywamy wiedzę i umiejętności branżowe, ale także uczymy młodzież empatii i umiejętności społecznych.

Już   po   raz   kolejny  uczniowie  i  nauczyciele z  Centrum  Kształcenia  „NAUKA”  włączyli  się w    zbiórkę     funduszy    na    rzecz   WOŚP.  W Regionalnym Centrum Kultury przy naszym stoisku   można   było  uzyskać  porady  związane z chorobami i opieką nad zwierzętami. Bardzo dużym powodzeniem cieszyło się miejsce rejestracji dawców szpiku kostnego „DKMS”- rejestracji dokonało kilkadziesiąt osób. Ciekawym pomysłem zaproponowanym przez uczniów z ratownictwa medycznego były krzyżówki i malowanki związane z udzielaniem pierwszej pomocy. Młodzież również pokazywała i udzielała porad z zakresu resuscytacji. Nasze stoisko cieszyło  się  dużym  zainteresowaniem – zwłaszcza  wśród  najmłodszych.  Czekamy na kolejny 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy – SIEMA

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij