Menu Zamknij

Wyciecza do Krzewiny

Dnia 10 października 2023 roku, w bardzo zimny poranek (1 stopień !!!) klasa IW pod opieką wychowawczyni pani Anny Gallas – Ślepeckiej i pani Magdaleny Horodeckiej wyruszyła na niezapomniany wyjazd integracyjny do malowniczej miejscowości Krzewina. Celem wyjazdu było zacieśnienie więzi między uczniami oraz wspólna zabawa i relaks po okresie intensywnej nauki we wrześniu. Naszym miejscem docelowym było Centrum Rekreacyjno-Nurkowe Szaleya, prowadzone przez symptyczną i gościnną panią Małgorzatę Matkowską.

Po przyjeździe wszyscy uczniowie mieli możliwość wziąć udział w emocjonujących rozgrywkach paintballa. Gra ta nie tylko sprawiła wiele radości, ale także umożliwiła nam pracę zespołową i rozwijanie umiejętności taktycznych.

Kolejną atrakcją były przejażdżki gokartami, które okazały się niezwykle ekscytujące, zwłaszcza dzięki możliwości przejażdżki w alko goglach. Zabawa dostarczyła mnóstwa śmiechu.

Po wysiłku fizycznym przyszedł czas na chwilę odpoczynku i posiłek. Filip pełnił obowiązki grill-mastera i upiekł nam kiełbaski, a dla wegetarian serki. W przygotowaniu jedzenia pomagały nam mamy Kingi i Zuzi. Bardzo dziękujemy obu paniom za obecność, pomoc, ciepłą herbatkę i kawkę, a mamie Zuzi dodatkowo za przepyszne babeczki czekoladowe i marchewkowe. Niebo w gębie!

A potem znowu trochę ruchu i zabawy. Były tańce i śpiew, „belgijka”, kaczuchy, zorba, nawet spontaniczne, szalone pogo, a pani Magda zaskoczyła nas wszystkich grą na harmonijce ustnej.

Cały wyjazd był nie tylko doskonałą okazją do rozrywki, ale także pozwolił nam lepiej się poznać i zacieśnić więzi przyjaźni. To doświadczenie na pewno będzie miało istotny wpływ na nasze relacje w przyszłości. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego wspaniałego wyjazdu oraz naszym nauczycielom, którzy sprawili, że ten dzień był niezapomniany. Jesteśmy przekonani, że te chwile pozostaną w naszej pamięci na zawsze jako wyjątkowe wspomnienia z naszych szkolnych lat.

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij