Menu Zamknij

WYCIECZKA DO POZNANIA

Dnia 7 kwietnia 2022r odbyła się szkolna wycieczka do Poznania, w której udział wzięły klasy:III LOB i III LOC. Celem była integracja, promowanie zdrowych form relaksu i poszerzanie wiedzy z biologii i literatury.

Pierwszym miejscem, które odwiedzili uczestnicy była Brama Poznania. Następnie zwiedzili „Palmiarnię – Poznań”. Każdy mógł zobaczyć roślinność tropikalną, sukulenty Ameryki i roślinność klimatu umiarkowanego. Wśród roślin można było spotkać żółwie, papugi i rybki. Następnie wycieczkowicze udali się na posiłek. Wyjazd zakończył wieczór spędzony w Teatrze Nowym na spektaklu „Dziady” w reżyserii Radosława Rychcika. Warto zauważyć, że niniejszy spektakl wziął udział m. in. w: 16 Festiwalu Rodzinnym „Teatr, pasja, rodzina”w Pile, VIII Międzynarodowym Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych w Łodzi i” Opolskich Konfrontacjach Teatralnych Klasyka Polska. Uczestnicy już stwierdzili, że chętnie powrócą do Poznania. Być może, że następnym razem odwiedzą Teatr Wielki im. S. Moniuszki.

Zdjęcia wykonały: Kornelia Laszuk klasa III LOD i Julia Bartenowska klasa III LOC.

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij