Menu Zamknij

ZAKOŃCZENIE ROKU MATURZYSTÓW 2020/2021

~ Kolejni absolwenci opuścili mury naszej szkoły  ~ 

Pomimo pandemii życie toczy się dalej. Wraz z końcem kwietnia naukę w szkole średniej zakończyły cztery klasy. Dziś świadectwa odebrali absolwenci 2021 roku.   Pożegnali się  wszystkimi następującymi słowami:  

„Czas nauki w szkole średniej to niezwykła przygoda. Jak bardzo potrafi być zaskakująca, pokazał to ostatni rok. Rok, który był dla wszystkich  nie lada wyzwaniem… Pandemia nie pozwoliła na klasyczną naukę, utrudniła przygotowania do matury, uniemożliwiła studniówkową zabawę, zakłóciła też chwilę pożegnania…  Kiedy przyszliśmy tu trzy, cztery lata temu, świat był zupełnie inny, my byliśmy inni… Przez te lata odbyliśmy niezwykłą podróż. Kończymy ją dojrzalsi,  pełni doświadczeń, z większym bagażem wiedzy.  

Absolwenci 2021 roku dziękują za wspólne lata nauki, za trud włożony w naszą edukację, nieocenione wsparcie, każde miłe słowo, uśmiech i życzliwość, za znajdowanie rozwiązań w trudnych i nadzwyczajnych sytuacjach.   

Dziękujemy za nieustanne dbanie o dobro uczniów oraz za wszystkie miłe chwile  
– w trybie stacjonarnym i zdalnym….   

Dziękujemy – panu prezesowi Romanowi Leniec. Dziękujemy dyrekcji –  pani Małgorzacie Leniec, pani Dorocie Leniec, pani Beacie Dobosz, pani Magdalenie  Papieskiej, panu Adamowi Nowickiemu. Dziękujemy wychowawcom – pani Annie Suszek, pani Annie Makuszewskiejpani Bogumile Cierpickiej oraz panu Przemysławowi Bednarkowi. Dziękujemy wszystkim nauczycielom  oraz pracownikom szkoły.  

Choć kończy się czas wspólnej podróży – zapewniamy, że „Warsztatową 6” będziemy wspominać  z sympatią, a zdobyte tu umiejętności i wiedzę wykorzystamy w naszym dorosłym życiu. 

Życzymy zdrowia – niech dopisuje w czasie pandemii i po jej ustaniu. Życzymy kolejnych sukcesów w pracy z uczniami oraz sił do podejmowania wyzwań, które przynosi życie…  

Uczniowie klas  III LO,  III LOWR,  IV CW,  IV DG 

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij