Menu Zamknij

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

3-letni cykl nauczania na podbudowie gimnazjum

Liceum ogólnokształcące dla dorosłych to szkoła zaoczna dla dorosłych . Kształcenie odbywa się w piątki i soboty według harmonogramu ustalonego na cały rok szkolny i stałego planu lekcji.
Jednocześnie pracując można zdobywać wykształcenie. Bez egzaminów wstępnych, w przyjaznych warunkach, z profesjonalną kadrą nauczycielską.
 
W szkole prowadzimy zajęcia zgodnie z podstawami programowymi MEN. Zdobędziesz wiedzę nie tylko z takich przedmiotów jak język polski, matematyka, fizyka, geografia, biologia czy historia, ale też z informatyki czy podstaw przedsiębiorczości. Nauczysz się również języka obcego.

Kończąc naukę będziesz mógł przystąpić do matury i otrzymać świadectwo dojrzałości, a jeśli będziesz chciał kontynuować dalszą edukację i zdobyć konkretne umiejętności, możesz zostać słuchaczem szkół policealnych dla dorosłych. Możesz jednocześnie uczestniczyć w kursach kwalifikacyjnych uzyskując tytuł technika w wybranym zawodzie.

Warunki przyjęcia do szkoły
Do Liceum ogólnokształcącego dla dorosłych mogą zapisać się wszyscy, którzy ukończyli 18 lat . W wyjątkowych sytuacjach można rozpocząć naukę w wieku 16 lat spełniając warunki wynikające z prawa oświatowego.
Opłaty
Miesięczne czesne wynosi 100 zł
Dodatkowo za brak 50% frekwencji w miesiącu opłata wynosi 100 zł.

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij